Otsid fotograafi?

Soodne fotograaf Kuressaares ja Saaremaal

Kas teadsid, et võid palgata fotograafi pulma125.- euro eest või, et saad kutsuda piltniku juubelile, tähtpäevale või lapse sünnipäevale 75.- euro eest? Selleks, et näha, mis võimalused piltniku tellimiseks on, vaata lähemalt piltnik24.ee HINNAKIRJAST! Kuressaares ja selle lähiümbruses transpordikulu ei ole ega tule! Saaremaal piires fotograafi tellimiseks, ei ole vaja hinnakirjale lisa maksta, kui teie poolt tellitav teenus on hinnaga 75.- EUR või rohkem. Kui soovid teada, kalliks piltniku tellimine läheb, siis tasub lihtsalt ühendust võtta. Üldjuhul vastame päringule ühe tööpäeva jooksul.

TEEN TEIE PILTIDEST TASUTA VEEBIGALERII

Soovi korral teen tasuta parematest piltidest veebigalerii, mida saate hiljem sõpradega jagada.

Galeriisse saab lisada kuni 250 pilti ja seda saab külastada peale valmimist tasuta kolme kuu jooksul. Tutvu näidisgaleriidega lehel GALERII!

Mõned galeriid on klientide soovil parooliga kaitstud, neile pääseb ligi vaid vastavat parooli teades. Selline võimalus on tore siis, kui soovid oma pulmapilte või sünnipäevapilte tuttavatega jagada.

KASUTAN KVALITEETSET FOTOTEHNIKAT

Lisavälk SigmaPildistamiseks kasutan Pentax K5 Limited Silver fotokaamerat ja erinevaid objektiive, välklampi ja muid lisasid.

 

PILTNIKUST

Loe lähemalt, miks pildistan ja millal pildistama hakkasin. Selleks külasta AUTORIST lehekülge.

KONTAKT

Küsi julgelt hinnapakkumist ja lisainfot järgmistelt kontaktidelt: Piltnik: Marko Palm FIE Reg. nr. 12477204 E-post: info@piltnik24.ee Telefon: +372 5022678