Hinnakiri

Hinnakiri piltniku tellimiseks:

Pildistamise hinnale võib lisanduda transpordikulu sõltuvalt asukohast. Kuressaares ja selle lähiümbruses lisakulu ei tule.

PULMAS PILDISTAMINE (pulmapildid, ilupildid, grupipildid, kihluspildid, laulatus või registreerimine, pulmapidu)

Pulmad Saaremaal  Pulmapildid Saaremaa

 • Hõbepakett – laulatus või registreerimine  125.- EUR
 • Kuldpakett – laulatus või registreerimine + ilupildid  200.- EUR
 • Teemantpakett – laulatus või registreerimine + ilupildid + pildistamine peo ajal (peo algusest kuni tordi lõikamiseni) 250.- EUR

PEREPILDID (fotosessioon õues, pildid linnas ja või looduskaunis kohas, pildid kliendi kodus)

 • Perepakett – perepaketiga tasuta nutitelefoni ei saa, küll aga pakun kuni 1h fotosessiooni teie poolt valitud kohas Saaremaal. Pakett sisaldab fotode baastöötlust ja täissuuruses digifaile (digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l). Paketi hind 70.- EUR.  Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 50.- EUR.
 • Beebipildid – võimalik teha väike fotosessioon teie kodus. Fotosessiooni kestvus on umbes 0,5h kuni 1h. Pakett sisaldab fotode töötlust ja täissuuruses digifaile (digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l). Paketi hind 70.- EUR. Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 50.- EUR. 

TÄHTPÄEVADE JÄÄDVUSTAMINE (sünnipäevad, juubelid, asutuse peod, suvepäevad, üritused, konverentsid, koolitused, muud pidupäevad)

 • Pidupäeva pakett – piltnik kohal kuni 2h. Pildistamine väljas või Teie poolt valitud kohas. Hind alates 75.- EUR. (küsi lisainfot lehe allosas asuva infopäringuga või e-posti teel info@piltnik24.ee).

KINNISVARA FOTOD (KORTERITE JA MAJADE PILDISTAMINE)

 • Kinnisvara fotod – hea kvaliteediga fotode abil on oluliselt lihtsam kinnisvara üürida või müüa. Olgu pildistatavaks objektiks eramaja, kortermaja, ridaelamu, kodumajutus või hoopis ärihoone, ilusate piltidega jääb müügikuulutus teiste kuulutuste virvarris paremini silma.Pakett sisaldab fotode baastöötlust ja täissuuruses digifaile (soovi korral saate pildid tasuta alla laadida internetist).Lisavõimalusena saab valmis pildid tellida DVD-l.Üldjuhul saab valmis fotod kätte seitsme tööpäeva jooksul pildistamise päevast. Küsi lisa telefoni teel 5022678 või e-postiga info@piltnik24.ee.
AUTOPILDID
  • Autopildid – kui on plaanis autot müüa kiirelt ja teile sobiva hinnaga, siis on hea kvaliteediga ja teiste kuulutuste hulgast paremini silma jäävad fotod suureks abiks. Pakett sisaldab kuni poole tunnist fotosessiooni, hilisemat fototöötlust ja kuni viie liitpildi tegemist. Digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l. Paketi hind on 50.- EUR. Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 40.- EUR. 

MUUD TEENUSED

 • Mälukaardi mälu taastamine – kui on juba juhtunud nii, et mälukaardil on lugematuks muutunud teile olulised pildid, millest te ei ole veel jõudnud koopiat teha, siis lõpetage koheselt selle mälukaardi kasutamine ja võtke see kaart fotoaparaadist välja. On suur tõenäosus, et 25-50%, vahel isegi kogu info on võimalik õigete meetmetega taastada. Kui soovite riknenud seadme mälu taastamist, siis võtke julgelt ühendus. Hind sõltub töö mahust ja tulemusest. Kui andmeid taastada ei õnnestu, siis ei tule teil ka midagi teenuse eest tasuda.

LISAVÕIMALUSED

   • Lisavõimalusena on võimalik teha parematest piltidest veebigalerii,mis on parooliga kaitstud ja mida saab hiljem külalistega jagada. Galeriisse saab lisada kuni 250 pilti ja seda saab külastada peale fotosessiooni kolme kuu jooksul. See võimalus on avatud kõigile piltnik24.ee lehelt piltniku tellijatele. Pulmapakettide tellijatele on galerii tegemine soovi korral tasuta!
   • Kõigi eelnevate fototeenuste korral on pildid võimalik saada endale DVD-l. Ühe DVD hind on 10.- EUR, kui pilditöötlust pole vaja. Pilditöötlusega koos on hind kokkuleppel. Pildid tulevad plaadile originaalsuuruses. Saate fotosid ilmutada just siis ning nii palju, kui vaja läheb. DVD plaadil säilivad pildid palju aastaid.

 

KKK ehk korduma kippuvad küsimused:

Mida tähendab “võib lisanduda transpordikulu sõltuvalt asukohast”? Transpordikulu ei lisandu Kuressaares ja selle lähiümbruses. Muul juhul sõltub,kui kaugele pildistama peab sõitma. Saaremaa piires võib arvestada, et üle 25 EUR kindlasti juurde maksta ei tule, sest sellega on terve Saaremaa kaetud 🙂 Väljaspool Saaremaad peaks hakkama saama üldjuhul 60 kuni 95 euroga. Sõltub, kas on vaja ka ööbimist ehk oleneb pildistamise kellaajast. Täpsemat pakkumist küsi info@piltnik24.ee .

Kust saan kontakti, et tellida piltnik pildistama? Kõige lihtsam on saata päring selle sama lehe allosas asuva infopäringuga või e-posti aadressil info@piltnik24.ee ning teiega võetakse peagi ühendust 🙂

Miks peaksin tellima piltniku Piltnik24.ee-st, räägitakse ju et algajat fotograafi tellida ei tasu ja portfoolios teil pulmafotosid veel palju ei ole? Teiste fotograafide eest ma rääkida ei saa, aga juhul kui otsustate tellida piltniku Piltnik24.ee lehe kaudu, siis võite kindel olla, et annan endast parima igal ajahetkel, et saavutada parimad võimalikud pildid. Andes meile võimaluse saate vastu motiveeritud fotograafi, kes soovib end tõestada, on hea suhtleja, pildistab mõistliku tasu eest ja on valmis pakkuma just Teile sobivat lahendust.  

Kontakt

Võta ühendust ja küsi lisa! Allpool on mõned tühjad väljad, kuhu saad kirjutada oma küsimused.

* (Vajalik lahter)
  Telefon piltniku tellimiseks ja lisainfo küsimiseks: +372 5022678