Hinnakiri/Prices

Hinnakiri piltniku tellimiseks:

Pildistamise hinnale võib lisanduda transpordikulu sõltuvalt asukohast. Kuressaares ja selle lähiümbruses lisakulu ei tule.

PULMAS PILDISTAMINE (pulmapildid, ilupildid, grupipildid, kihluspildid, laulatus või registreerimine, pulmapidu)

Pulmad Saaremaal  Pulmapildid Saaremaa

 • Hõbepakett – laulatus või registreerimine  195.- EUR
 • Kuldpakett – laulatus või registreerimine + ilupildid  350.- EUR
 • Teemantpakett – laulatus või registreerimine + ilupildid + pildistamine peo ajal (peo algusest kuni tordi lõikamiseni) 670.- EUR

PEREPILDID (fotosessioon õues, pildid linnas ja või looduskaunis kohas, pildid kliendi kodus)

 • Perepakett – perepaketiga tasuta nutitelefoni ei saa, küll aga pakun kuni 1h fotosessiooni teie poolt valitud kohas Saaremaal. Pakett sisaldab fotode baastöötlust ja täissuuruses digifaile (digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l). Paketi hind 120.- EUR.  Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 95.- EUR.
 • Beebipildid – võimalik teha väike fotosessioon teie kodus. Fotosessiooni kestvus on umbes 0,5h kuni 1h. Pakett sisaldab fotode töötlust ja täissuuruses digifaile (digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l). Paketi hind 105.- EUR. Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 90.- EUR. 

TÄHTPÄEVADE JÄÄDVUSTAMINE (sünnipäevad, juubelid, asutuse peod, suvepäevad, üritused, konverentsid, koolitused, muud pidupäevad)

 • Pidupäeva pakett – piltnik kohal kuni 2h. Pildistamine väljas või Teie poolt valitud kohas. Hind alates 95.- EUR. (küsi lisainfot lehe allosas asuva infopäringuga või e-posti teel info@piltnik24.ee).

KINNISVARA FOTOD (KORTERITE JA MAJADE PILDISTAMINE)

 • Kinnisvara fotod – hea kvaliteediga fotode abil on oluliselt lihtsam kinnisvara üürida või müüa. Olgu pildistatavaks objektiks eramaja, kortermaja, ridaelamu, kodumajutus või hoopis ärihoone, ilusate piltidega jääb müügikuulutus teiste kuulutuste virvarris paremini silma. Pakett sisaldab fotode baastöötlust ja täissuuruses digifaile (soovi korral saate pildid tasuta alla laadida internetist).Paketi hind alates 75.- EUR. Lisavõimalusena saab valmis pildid tellida DVD-l.
  Üldjuhul saab valmis fotod kätte seitsme tööpäeva jooksul pildistamise päevast.

  Küsi lisa telefoni teel 5022678 või e-postiga info@piltnik24.ee.
 • Kinnisvara fotod drooniga ehk aerofotod Saaremaal ja Kuressaares– vahel on nii, et isegi hea kvaliteediga piltidega kuulutus lihtsalt ei jää silma. Lihtne võimalus silma paista on tellida aerofotod. Nii äratab huvilise tähelepanu lisaks kinnisvarale ka asupaik tervikuna. Võimalik, et maja asub looduskaunis kohas või isegi mere ääres. Kõike seda annab edasi aerofoto paremini. Drooniga pildistades jälgin, et oleks parim võimalik tulemus, ehk ajastus on väga oluline. Katsun püüda pildidle just selle hetke, kus teie kinnisvara saab kaunilt jäädvustatud 😉
 • Et seda teha, andke soovist aegsasti märku, sest enamik Saaremaa alale on vajalik päevasel ajal küsida lennuluba ja see võtab mõne päeva aega! Pakett sisaldab fotode baastöötlust ja täissuuruses digifaile (soovi korral saate pildid tasuta alla laadida internetist). Paketi hind alates 75.- EUR. Lisavõimalusena saab valmis pildid tellida DVD-l. Üldjuhul saab valmis fotod kätte viie tööpäeva jooksul pildistamise päevast. Küsi lisa telefoni teel 5022678 või e-postiga info@piltnik24.ee.
 • Kinnisvara tutvustavad videod drooniga ehk aerovideod Saaremaal ja Kuressaares– vahel on nii, et isegi hea kvaliteediga piltidega ja aerofotodega kuulutus lihtsalt ei anna kõike olulist piisavalt hästi edasi. Siis on kaval võimalus kasutada kinnisvara tutvustavat videot. Ka drooniga filmides, on oluline valgus, võttenurk ning ajastus ja seepärast jälgin et tuleks parim võimalik tulemus. Püüan videosse just need kaadrid, kus teie kinnisvara saab kaunilt jäädvustatud 😉 Objekti saab filmida nii seest kui väljast. Lisaks kinnisvara müügivideole, saab soovi korral teha erineva sisuga tutvustavaid videosid. 
 • Kui huvi on, siis tuleb julgelt ühendust võtta! Arutame läbi, mis teha tarvis ning peagi on soovitud video olemas! Hinnad on taskukohased ja küllap saame ka selles osas kokkuleppele 😉
 • Mõned näited tehtud videotest leiab siit: https://www.youtube.com/playlist?list=PLav99QDXFXKV3oUehzeeLKGvA4n7rlhEF .
 • Küsi lisa telefoni teel 5022678 või e-postiga info@piltnik24.ee.

 

AUTOPILDID
 
  • Autopildid ehk autode müügipildid – kui on plaanis autot müüa kiirelt ja teile sobiva hinnaga, siis on hea kvaliteediga ja teiste kuulutuste hulgast paremini silma jäävad fotod suureks abiks. Pakett sisaldab kuni poole tunnist fotosessiooni, hilisemat fototöötlust ja kuni viie liitpildi tegemist. Digifailid saab tasuta alla laadida internetist või lisatasu eest DVD-l. 

   Paketi hind on 95.- EUR. Andes minule nõusoleku piltide kasutamiseks, on pakett soodushinnaga 85.- EUR. 

MUUD TEENUSED

 • Mälukaardi mälu taastamine – kui on juba juhtunud nii, et mälukaardil on lugematuks muutunud teile olulised pildid, millest te ei ole veel jõudnud koopiat teha, siis lõpetage koheselt selle mälukaardi kasutamine ja võtke see kaart fotoaparaadist välja. On suur tõenäosus, et 25-50%, vahel isegi kogu info on võimalik õigete meetmetega taastada. Kui soovite riknenud seadme mälu taastamist, siis võtke julgelt ühendus. Hind sõltub töö mahust ja tulemusest. Kui andmeid taastada ei õnnestu, siis ei tule teil ka midagi teenuse eest tasuda.

LISAVÕIMALUSED

   • Lisavõimalusena on võimalik teha parematest piltidest veebigalerii,mis on parooliga kaitstud ja mida saab hiljem külalistega jagada. Galeriisse saab lisada kuni 250 pilti ja seda saab külastada peale fotosessiooni kolme kuu jooksul. See võimalus on avatud kõigile piltnik24.ee lehelt piltniku tellijatele. Pulmapakettide tellijatele on galerii tegemine soovi korral tasuta!
   • Kõigi eelnevate fototeenuste korral on pildid võimalik saada endale DVD-l. Ühe DVD hind on 10.- EUR, kui pilditöötlust pole vaja. Pilditöötlusega koos on hind kokkuleppel. Pildid tulevad plaadile originaalsuuruses. Saate fotosid ilmutada just siis ning nii palju, kui vaja läheb. DVD plaadil säilivad pildid palju aastaid.

 

KKK ehk korduma kippuvad küsimused:

Mida tähendab “võib lisanduda transpordikulu sõltuvalt asukohast”? Transpordikulu ei lisandu Kuressaares ja selle lähiümbruses. Muul juhul sõltub,kui kaugele pildistama peab sõitma. Saaremaa piires võib arvestada, et üle 30 EUR kindlasti juurde maksta ei tule, sest sellega on terve Saaremaa kaetud 🙂 Väljaspool Saaremaad peaks hakkama saama üldjuhul 75 kuni 105 euroga. Sõltub, kas on vaja ka ööbimist ehk oleneb pildistamise kellaajast. Täpsemat pakkumist küsi info@piltnik24.ee .

Kust saan kontakti, et tellida piltnik pildistama? Kõige lihtsam on saata päring selle sama lehe allosas asuva infopäringuga või e-posti aadressil info@piltnik24.ee ning teiega võetakse peagi ühendust 🙂

Miks peaksin tellima piltniku just Piltnik24.ee-st? Teiste fotograafide eest ma rääkida ei saa, aga juhul kui otsustate tellida piltniku Piltnik24.ee lehe kaudu, siis võite kindel olla, et annan endast parima igal ajahetkel, et saavutada parimad võimalikud pildid. Andes mulle võimaluse saate vastu motiveeritud fotograafi, kes on hea suhtleja, pildistab mõistliku tasu eest ja on valmis pakkuma just Teile sobivat lahendust. Olen pildistanud peresessioone, portreepilte, kinnisvara, loodust ja pulmi – neid viimaseid on nüüdseks kogemustepagasisse kogutud pea veerandsada. 

Kontakt

Võta ühendust ja küsi lisa! Allpool on mõned tühjad väljad, kuhu saad kirjutada oma küsimused.

* (Vajalik lahter)
  Telefon piltniku tellimiseks ja lisainfo küsimiseks: +372 5022678

HIRE PHOTOGRAPHER in SAAREMAA

Wedding photography (transportation cost may be added)

   • Silver wedding packet – wedding ceremony (2-3 hours)  195.- EUR
   • Golden wedding packet – wedding ceremony (2-3 hours) + 3 hour photo shoot before weddings  350.- EUR
   • Diamond wedding packet- wedding ceremony(2-3 hours) + photo shoot before the weddings + photo shoot during the party 690.- EUR

Celebrationds and events (transportation cost may be added)

   • Birthday or celebration, various events (photographer for 2 hours), price starting from 105.- EUR
   • Photo shoot outside or in some place special to you, price starting from 95.-EUR (ask more information with contact form below this page or send e-mail to info@piltnik24.ee)

Extras

   • We can make a web gallery with photos of your photo shoot and make public or private web album to our site. We keep album online for  three months and you can show gallery to your friends all over the world. We add up to 100 photos to the gallery. This opportunity is free to our existing and new customers 🙂
   • You may order you photographs to be written on DVD. One DVD will cost 10.- EUR, without photoshoping the images. If you want us to make the photos prettier with photo software, then ask us and we will make an offer. Photos on DVD will be in original size and with no watermarks. DVD disc keeps you photos safe for many years.
KKK ehk korduma kippuvad küsimused:

Mida tähendab “võib lisanduda transpodikulu sõltuvalt asukohast”? Transpordikulu ei lisandu Kuressaares ja selle lähiümbruses. Muul juhul sõltub,kui kaugele pildistama peab sõitma. Saaremaa piires võib arvestada, et üle 35 EUR kindlasti juurde maksta ei tule, sest sellega on terve Saaremaa kaetud 🙂 Väljaspool Saaremaad peaks hakkama saama üldjuhul 60 kuni 95 euroga. Sõltub, kas on vaja ka ööbimist ehk oleneb pildistamise kellaajast. Täpsemat pakkumist küsi info@piltnik24.ee .

Kust saan kontakti, et tellida piltnik pildistama? Kõige lihtsam on saata päring selle sama lehe allosas asuva infopäringuga või e-posti aadressil info@piltnik24.ee ning teiega võetakse peagi ühendust 🙂

Miks peaksin tellima piltniku Piltnik24.ee-st? Teiste piltnike eest rääkida ei saa, aga juhul kui otsustate tellida piltniku Piltnik24.ee lehe kaudu, siis võite kindel olla, et fotograaf annab endast parima igal ajahetkel, et saavutada parimad võimalikud pildid. Andes meile võimaluse saate vastu motiveeritud fotograafi, kes soovib end tõestada, on hea suhtleja, pildistab mõistliku tasu eest ja on valmis pakkuma just Teile sobivat lahendust.

Kas on veel mingeid teenuseid, mida pakute või piirdutegi ainult fotograafiaga?  Valmistame Wordpess ja Joomla baasil kodulehti eraisikutele või firmadele. Teeme Google Earth programmiga ülemaailmseks vaatamiseks 3D mudeleid Teie majast või firma hoonetest. Hea võimalus tutvustada firmat ja asukohta kogu maailmale. Küsi lisainfot allpool oleva vormiga.  Kontakt

Võta ühendust ja küsi lisa! Allpool on mõned tühjad väljad, kuhu saad kirjutada oma küsimused.

* (Vajalik lahter)