Autorist

Alustasin hobi korras fotograafiaga tegelemist juba eelmisel sajandil, võib isegi öelda, et eelmisel aastatuhandel. Mõlemad väited on õiged 🙂 Aasta oli siis 1999. Alates 2007. aastast olen pildistanud digipeegelkaameraga. Enne seda pidin läbi saama märksa tagasihoidlikuma tehnikaga.  Alustasin manuaalselt filmirulli edasi keriva “seebikarbiga” ja pildistasin vahva Zenit kaameraga. Hiljem ostsin esimese digikaamera ja peagi veel võimsama digipeegli eellase. Nähes, et parema pildi saamiseks tuleb ikkagi korralik kaamera muretseda, saigi ostetud esimene DSLR. Olen siiani jäänud truuks Pentaxile.

Lisaks tavapärasele kaasaegsete objektiividega pildistamisele, teen vahetevahel pilte tänapäevase ja vanema tehnikaga kombineerituna. Kasutan selleks M42 keermega kaameratele tehtud paarikümne aasta vanuseid objektiive. Need annavad fotodele vahva “meeleolu”. 2007. aastast alates olen saanud lisakogemusi erinevatesse rahvusvahelistesse pildipankadesse pildistades. Tuntumad neist on Dreamstime, Bigstockphoto ja Fotolia. Olen kirjutanud artikleid www.digitark.ee tehnoloogiablogisse juba alates 2008. aastast. Olen kaasaegse tehnoloogia arengutega hästi kursis, sest seda eeldab minult minu igapäevatöö ja katkematu huvi tehnika ja fotograafia vastu.

Piltnik24.ee loomisega otsustasin veelgi enam pühenduda pildistamisele ja hakata tegutsema põhitööle lisaks vabakutselise fotograafi ja blogijana. Tegutsen fie-na ja soovi korral saavad firmakliendid tasuda ka ülekandearvega. Juhul, kui vajate fotograafi Saaremaal või Kuressaares ning soovite, et pildistaksin Teie jaoks, siis võtke julgelt ühendust info@piltnik24.ee .

Fotograafi peole või pulma kutsumise hinnad on eraldi ära toodud “Hinnakirja” lehel.

Mõnusat piltide sirvimist ja lugemist soovides

Marko Palm

Piltnik24.ee looja

KONTAKTID:

Kontakt: marko@piltnik24.ee

Telefon: +372 5022678

Leiad meid Facebookist: http://facebook.com/Piltnik24